חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

סיורים

הסיורים שלי מספקים נרטיבים היסטוריים ותרבותיים בשילוב מפגשים ישירים עם ישראלים ופלסטינים, סיפוריהם וסביבתם הפיזית. החזון שלי הוא לספק חוויה בעלת ערך מוסף על ידי לימוד הסכסוך בשטח וקבלת תובנה ממקור ראשון על ההיבטים המקומיים של הסכסוך.

בתמונה: ד”ר צדקיהו בסיור בהר הבית עם חברי קונגרס אמריקניים ב 21/11/21

סיורים מותאמים אישית

באופן כללי, הסיורים שלי מותאמים במיוחד לצרכים ולעניין של כל לקוח. להלן התחומים והנושאים בהם אני מתמחה ואשר ניתן לשלב בסיורים:

גיאופוליטיקה של מזרח ירושלים – סוגיות הליבה

סיור מבוא לגיאופוליטיקה של מזרח ירושלים. “סוגיית ירושלים” היא סוגית ליבה מרכזית בסכסוך הישראלי-פלסטיני ובניסיונות ליישבו.

המרחב המזרח ירושלמי מורכב משכונות פלסטיניות ויהודיות, התנחלויות יהודיות בלב המרחב הערבי, מרחבי התפר השונים בעיר וסביבותיה, המקומות הקדושים, האגן ההיסטורי וגדר ההפרדה.

כולל אפשרות לסיור תצפיות רכוב (אוטובוס בתיאום שלנו) במזרח ירושלים, מצפון עד דרום או מדרום עד צפון, כולל אפשרות למפגשים בדרך, אפשרות לארוחת צהריים במזרח העיר ועוד.

אתרים קדושים משותפים / מקומות קדושים בסכסוך

ההר הקדוש – הר הבית / מסגד אל-אקצא (אל-חרם א-שריף), הכותל וכנסיית הקבר – מה זה הסטטוס קוו ואיך מדינה “חילונית” שולטת על ומנהלת את המקומות הקדושים. העיר העתיקה של ירושלים כמרחב מובחן – דרכים לניהולה ופתרונות מדיניים, כנסיית המולד בבית לחם, מערת המכפלה אל-חרם אל-אבראהימי בחברון, כנסיית הבשורה בנצרת ועוד. בנוסף אני משלב מפגשים בינדתיים ובינתרבותיים בארץ הקודש.

הגדה המערבית

סיורים גיאופוליטיים בין ישובים פלסטינים והתנחלויות ישראליות בכל רחבי הגדה (יהודה ושומרון), אזורי A, B ו-C, בחברון אזור H1/H2. מדרום הר חברון, דרך גוש עציון, עוטף ירושלים ועד צפון השומרון; מבקעת הירדן במזרח ועד התפר שבין השרון לשומרון במערב.

מיעוטים בישראל

הערבים הפלסטינים אזרחי ישראל, ערים מעורבות, ערבים ויהודים בגליל, הבדואים בנגב (הפזורה והכפרים הבלתי מוכרים) ועוד

לקבלת מידע נוסף מלאו פרטיכם

הארועים הבאים

סופ"ש תקווה ושותפות, סיור מאורגן לקבוצות.

בין נצרת לאום אל-פחם
דילוג לתוכן